Logotipų kvizas

logotipu-kvizas1Dabar atsirado labai įdomus ir linksmas žaidimas – konkursas, pavadinimu „logotipų kvizas“. Jis kol kas yra pritaikytas tik išmaniesiems telefonams arba planšetiniams kompiuteriams, kuriuose yra įdiegta Android sistema iš Google. Ši operacinė sistema duoda nemažai galimybių, todėl dabar jūs turėsite tikrai puikų šansą atsisiųsti pačius geriausius žaidimus ir programas iš Google Play visiškai už dyką. Žinoma, tikrai ne kiekviena programa ar žaidimas yra dalinami nemokamai, tačiau keli nemokami žaidimai yra tikrai verti dėmesio. Logotipų kvizas yra vienas iš jų – tai žaidimas, kuris jus privers pasukti galvą, kadangi jums reikės peržiūrėti daugybę skirtingų logotipų ir vėliau pamėginti visus juos įsiminti. O įsiminti juos reikia todėl, kad galėsite pasivaržyti su savo draugais ir įrodyti jiems, kad jūsų atmintis yra tikrai nešlubuojanti!

Tačiau, kad ir kaip smagu būtų žaisti tokį žaidimą kaip logotipų kvizas, kartais atsitinka ir taip, kad daug kartų bandote prisiminti tą patį logotipą, tačiau vis nepavyksta, o tai stabdo visą šio žaidimo eigą. Taigi, kur galėtumėte pasižiūrėti atsakymą, kai jau tikrai norėsite pasiduoti ir pamatyti, kas ten turi būti iš tikrųjų? Geriausias variantas yra pasinaudoti interneto portalais, kuriuose yra skelbiami logotipų kvizo atsakymai. Dabar yra tikrai nemažai skirtingų tokių portalų, kuriuose kiekvieną dieną yra įdedami nauji logotipų kvizo atsakymai ir jūs patys galite papildyti, jeigu matote, kad dar kokio nors atsakymo nėra. Tai leis visiems žaidėjams neužstrigti tokiame pačiame lygyje – jie galės eiti vis toliau, ir kai tikrai nežinos atsakymo arba norės greičiau pereiti žaidimą, turės galimybę peržvelgti visus atsakymus internete. Taigi, tokie portalai yra tikrai naudingi, kadangi jie gali padėti geriau žaisti šį tikrai įdomų, linksmą ir puikiai atmintį lavinantį žaidimą. Logotipų kvizas šiuo metu įmanomas tik tiems naudotojams, kurie naudojasi Android sistema, tačiau dabar vis daugėja žmonių, kurie laukia, kada gi šis žaidimas pasirodys ant iOS platformos, o tai turėtų būti jau tikrai visai netrukus.

2 komentarai

  1. Algirdas

    apgailetinas zaidimas. ideja gal ir nebloga, bet kai kuriuos logotipus ivedus tokius, kokie šitam puslapi raso beveik teisinga, bandykit dar karta. Vienu zodziu šū…rankiai dare ir kaip visada- nedadare

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *